Přihlášení
+420 602 756 417
VOLEJTE NA ČÍSLO
info@expertstyle.cz
Napište nám

Kod

Kadeřnictví 100 CZK, jako sponzor Mistrovství České republiky Koruna kreativity 2016 organizovaného Asociací FISY, pořádalo soutěž mezi žákyněmi a žáky odborných učilišť -„StudentStyle 2015“ i v předchozím období. Pojďme se společně krátce vrátit do ročníku 2015/2016.
Soutěž byla vyhlášena a zahájena v listopadu 2015, ukončena byla v lednu 2016 na finálovém kole Koruna kreativity 2016. Soutěže se celkem zúčastnilo 17 stážistů z odborných učilišť.
Účastníci soutěže absolvovali v salonech Kadeřnictví 100 CZK týdenní stáž, v rámci které poskytovali veškeré kadeřnické služby.

Jak již víte, StudentStyle propojuje stáž v koncernu Kadeřnictví 100 CZK se soutěží o krásné ceny, které dokáží mladým lidem vyvolat úsměv na tváři. Účastník, který dosáhl nejvyšší celkové tržby za sledované období, vyhrál luxusní mobilní telefon iPhone 6, stejně jako účastník, který obsloužil nejvyšší počet klientů, od nás získal tu samou výhru – iPhone 6.

Vítězové samotné soutěže Koruna kreativity, jejímž jsme byli hlavním partnerem, dostali nejen velké množství hodnotných darů, ale také získali zkušenost, která pro ně bude devízou při vykročení do profesního života.

Kdo byl vítězem?

Daniela Fanturová a Dominik Bražina. Daniela Fanturová navštěvovala Střední průmyslovou školu chemickou v Pardubicích, Dominik Bražina pak Střední školu gastronomie, oděvnictví a služeb ve Frýdku-Místku. Oba vítězové pak projevili zájem o práci kadeřníka v koncernu Kadeřnictví 100 CZK.
StudentStyle je dalším potvrzením, že Kadeřnictví 100 CZK úzce spolupracuje se vzdělávacími institucemi a podílí se na výchově budoucích kadeřnic a kadeřníků.