Přihlášení
+420 602 756 417
VOLEJTE NA ČÍSLO
info@expertstyle.cz
Napište nám

Kod

Na podzimním veletrhu Interbeauty Prague (http://www.interbeautyprague.cz/) byl vyhlášen další ročník soutěže pro budoucí kadeřníky StudentStyle. Manažerka Lucie Fišerová nyní navštěvuje odborná učiliště, kde představuje žákům třetích ročníků samotnou soutěž. Všichni se tak dozvědí, jak soutěž probíhá, jaké jsou podmínky, co lze vyhrát a jak se přihlásit.

Soutěž StudentStyle, probíhající na všech pobočkách generálního partnera KADEŘNICTVÍ 100 CZK, se mladým budoucím kadeřníkům velice líbí a i z řad učitelského sboru jsou slyšet jen samé pozitivní ohlasy. Zájemci podávají své přihlášky a během pár dnů nastoupí první účastníci. Soutěž ale končí až 28.2.2017, a tak máte dostatek času „nastoupit“ do soutěže i Vy!. Čím dříve svou přihlášku podáte, tím lépe. Zarezervujete si tak termín, který Vám bude na 100 % vyhovovat (i když Vaše stáž proběhne třeba až v lednu).

Co musí účastníci soutěže splnit? Abyste se mohli přihlásit, je potřeba splnit několik základních podmínek: být žákem třetího ročníku středního odborného učiliště v oboru kadeřník, odeslat přihlášku a … odpracovat jako kadeřník 7 dnů v týdnu (každý den v týdnu musí být odpracován) na jakékoliv pobočce Kadeřnictví 100 CZK.

V reálném prostředí zaběhnutého kadeřnického salonu získáte nové znalosti a zkušenosti, které zúročíte při hledání práce. A nezapomeňte, že generální partner KADEŘNICTVÍ 100 CZK nabízí jak atraktivní stáže prostřednictvím soutěže StudentStyle, tak i brigády v podobě zajímavého přivýdělku ke studiu.

Na všechny účastníky se již nyní těšíme a držíme palce!

A chcete, aby se i do Vaší školy vypravila Lucie Fišerová? Stačí napsat mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.