Přihlášení
+420 602 756 417
VOLEJTE NA ČÍSLO
info@expertstyle.cz
Napište nám

Kod

Milí přátelé StudentStyle a všech soutěží, které podtrhují um druhých.

 V minulých dnech jsme vám přinesli rozhovor s jedním z partnerů StudentStyle. Dnes máme pro vás rozhovor další, neméně zajímavý.

Společnost Hair Servis patří mezi ty partnery, kteří vynikají nejen svou profesionalitou, ale i lidským rozměrem. A to v oblasti, kde krása a radost „hrají prim“, má podstatný význam.

 Nyní tedy již necháme promluvit ředitele společnosti Hair Servis pana Tomáše Kohouta.

 Dobrý den.

 Můžete nám, prosím, říci pár slov o Vás osobně i o Vaší společnosti?

Společnost Hair Servis byla založena koncem roku 2002 a dala si za cíl stát se spolehlivým partnerem kadeřnických salonů v celé České republice. V současné době zásobujeme více jak 15 tisíc kadeřnických salonů a exkluzivně zastupujeme mnoho kadeřnických značek od pomůcek, chemii až po vybavení salonů.

 Je v dnešní době plné konkurence obtížné obstát na českém podnikatelském trhu? Potkáváte se s určitými problémy ve Vašem oboru?

Konkurence je silná ve většině oborů a ten náš není výjimkou. Proto se snažíme neustále inovovat, přicházet s novinkami a k tomu nabízet co nejlepší servis a věříme, že to zákaznici ocení. Problémů je v našem oboru určitě dost, ale snažíme se je nepřenášet na naše zákazníky.

 Víme, že v kadeřnickém průmyslu působíte již řadu let. Jak se liší dnešní trh oproti stavu, kdy jste začínali? Dochází k otevírání stále nových kadeřnických salonů a myslíte, že roste poptávka po kadeřnických službách?

Trh se liší zásadně. Na začátku svobodného podnikání tady byly pouze 2 silné kadeřnické firmy, v dnešní době se to snad nedá ani spočítat. Rovněž internet změnil celý trh, jako asi ve všem. Nové salony se otevírají a je pěkné vidět, že úroveň spousty salonů se neustále zlepšuje a tím oslovuje i nové zákazníky.

 Jaké jsou současné kadeřnické trendy?

Nevím, jestli umím odpovědět na tak těžkou otázku :-), ale spíš si přeji, aby vynikala originalita a zároveň přirozenost, tím myslím tvorbu kadeřníků. V našem oboru - dodavatelském - je jednoznačný trend co nejvíce přírodní produkty.

 Proč jste rozhodli stát se partnerem soutěže StudentStyle?

Myslíme si, že je to dobrý nápad, a dobré nápady se mají podpořit.

 Již dnes můžeme říci, že je soutěž StudentStyle velmi žádaná. Jak ale takovou soutěž vnímáte Vy?

Každá aktivita, která rozvíjí mladé lidi, je skvělá. Proto si myslíme, že soutěž je výborná myšlenka.

 StudentStyle určená žákyním a žákům odborných škol probíhá již druhým rokem a je tomu pár týdnů, co skončila úspěšná soutěž ExpertStyle, věnovaná profesionálům kadeřnického řemesla. Sledovali jste uplynulé ročníky a jak je hodnotíte?

Bohužel jsem neměl možnost sledovat minulé ročníky.

 Co je podle Vás nejdůležitější pro úspěch kadeřníka? Je to talent nebo vzdělání?

Talent nebo vzdělání? Obě věci jsou velmi důležité, ale nejdůležitější je to, aby kadeřníci práci naprosto milovali. Když se navíc přidá talent a vzdělání, tak výsledkem bude skvělý kadeřník.

Chtěli byste něco popřát účastníkům StudentStyle?

Určitě odvahu být kreativní a nebát se nových věcí.

 Děkujeme za rozhovor a přejeme mnoho osobních i obchodních úspěchů do nového roku 2017.

 Tým StudentStyle