Přihlášení
+420 602 756 417
VOLEJTE NA ČÍSLO
info@expertstyle.cz
Napište nám

Kod

Milí příznivci střihů a barev,

je naší milou povinností oznámit, že soutěž budoucích kadeřníků, žákyň a žáků středních škol, úspěšně probíhá! I vy se stále můžete přihlásit. Počet přihlášených účastník, kteří si vyzkouší své dovednosti a získají praxi v salonech zavedené a vyhledávané sítě, stále roste. Chcete si také vyzkoušet praxi v kadeřnictví, kde kvalita služeb tzv. hraje prim? Stačí vyplnit přihlášku online

Do soutěže se k dnešnímu dni přihlásily desítky mladých talentovaných učňů z Olomouce, Mladé Boleslavi, Velkého Poříčí, Frýdku-Místku, Šumperku, Topolčan, Námestova, Znojma, Litoměřic či Rožnova pod Radhoštěm, kteří reprezentují nejen sebe, ale také svou školu. Na první pohled je patrné, že soutěž zaujala mladé lidi z mnoha koutů Česka, ale také na Slovensku. Každý účastník má však stejné šance! Neváhejte proto a přihlaste se. Rozhodnuto bude až 28.2.2017.Generální partner soutěže Kadeřnictví 100 CZK zajišťuje pro mladé kadeřníky kompletní servis – připraveno je komfortní ubytování i volnočasové programy. Účastníkům jsou proplaceny náklady na dopravu z města bydliště do města výkonu stáže a zpět. . V neposlední řadě čekají na ty nejúspěšnější a nejpilnější hodnotné ceny. S prázdnou neodejde ale nikdo - všichni si odnesou nejen nové vědomosti, ale také cennou praxi, která je na počátku profesního života zásadní.

Pozitivní ohlasy svědčí o kvalitě služeb

Zákazníci si pochvalují profesionální přístup budoucích kadeřníků, samotní účastníci si zase užívají atmosféru a procvičují stříhání i barvení. Ostatně, za všechny si přečtěte slova budoucí kadeřnice Zuzany Stryžovské, která se cítí po absolvování akce maximálně spokojeně. „Nevnímám to příliš jako soutěž, ale spíš jako životní zkušenost. Ráda jsem si vyzkoušela chod v kadeřnictví a procvičila se v pánském střihu“.

Další účastnice soutěže, která má svých sedm dní praxe úspěšně za sebou, Věra Svobodová, je z celé soutěže nadšená. „Jsem spokojená s útulným kadeřnictvím. Doporučila bych tuto soutěž svým kamarádům a spolužákům“. Chválí také dobrý kolektiv i příjemné a milé zákazníky.

Jsme velmi rádi, že je každoročně pořádaná soutěž StudentStyle i letos hodnocena velmi kladně. Těší nás zájem mladých a talentovaných lidí, kterým se snažíme pomoci profesně růst, čerpat zkušenosti a trénovat vše, čemu se doposud učili.

Tým StudentStyle přeje všem úspěch a těší se na další vynikající výkony!