Přihlášení
+420 602 756 417
VOLEJTE NA ČÍSLO
info@expertstyle.cz
Napište nám

Kod

StudentStyle, soutěž pro mladé budoucí kadeřníky probíhající od 1.11. do 28.2.,
dnes už všichni znají, a tak ji netřeba představovat. Dnes bychom se proto rádi věnovali vzdělávání a jeho propojení se StudentStyle.

Soutěž, které se každoročně účastní žáci třetího ročníku oboru Kadeřník nebo navazujícího studia ukazuje, jak šikovní mladí budoucí kadeřníci umějí být, a zároveň upozorňuje na význam školy, která mladé žáky formuje a učí krásnému řemeslu.  A právě školám patří velký DÍKY, které bychom chtěli na tomto místě vyjádřit.

Občas se setkáváme s názorem, že je studium oboru Kadeřník nudné a neperspektivní. Opak je ale pravdou! Po celé republice najdete střední odborné školy, kde můžete studovat pod záštitou zkušených mistrů, kteří „to umějí“.  Věřte nám, že slova uznání školám vycházejí z našich osobních zkušeností. Při realizaci soutěže úzce spolupracujeme s vedením škol, stejně jako s mistrovými. Vážíme si jejich podpory. Tito důležití lidé mimo jiné oceňují, že je StudentStyle soutěží nevšední. Mladí budoucí kadeřníci totiž nejen soutěží, ale zároveň absolvují týdenní stáž v jednom ze salonů generálního partnera soutěže Kadeřnictví 100 CZK. Účastníci si tak vyzkouší práci kadeřníka v reálném prostředí, kde si detailně procvičí stříhání, barvení a celou řadu dalších kadeřnických činností.

I když s námi asi nikdo nebude ve sporu, že není nic podstatnějšího než zkušenosti a rozvíjení dovedností, přesto si myslíme, že se má úsilí odměnit. A proto i letos bude stáž spojená se soutěží vrcholit rozdáváním výher. Jakých? 3 VÝHERCI StudentStyle ZÍSKAJÍ ŠKOLENÍ U PROFESIONÁLNÍHO KADEŘNICKÉHO MISTRA VE SLUNNÉ ITÁLII, NA DALŠÍ ČEKAJÍ JINÉ KRÁSNÉ CENY! A aby bylo mladým talentům příjemně, pořadatel soutěže zajišťuje všem kvalitní ubytování a proplatí cestovní náklady z města bydliště do města stáže.

Taky byste rádi prožili týden, na který se nezapomíná? Přidat se k účastníkům StudentStyle není vůbec nic složitého. Do konce února je ještě hodně času. Jak to celé funguje najdete přímo na webových stránkách www.expertstyle.cz, kde je detailně popsáno vše podstatné.

A pokud teprve navštěvujete první nebo druhý ročník školy a je vám líto, že se nemůžete soutěže účastnit, nesmutněte.  StudentStyle bude pokračovat i v dalších letech. A do té doby můžete trénovat své dovednosti a připravovat se na další ročník.


Zkrátka a dobře. StudentStyle tady BYLA, JE A BUDE!!!