Přihlášení
+420 602 756 417
VOLEJTE NA ČÍSLO
info@expertstyle.cz
Napište nám

Kod

Život občas nabízí příležitosti, které byste si neměli nechat ujít, protože Vás mohou posunout ve Vašich záměrech a otevřít důležité dveře do budoucnosti. Zvláště pak, jste-li v posledním ročníku oboru kadeřník nebo studujete nástavbu navazujícího studia!

Příležitost pro všechny!

StudentStyle přichází s takovou šancí pro budoucí kadeřníky, kterým nabízí zajímavé možnosti a výhry. Ptáte se, o co přesně jde? Účastníci, mezi které se zařadíte po jednoduché registraci, absolvují stáž v jakémkoliv zvoleném kadeřnickém salonu generálního partnera Kadeřnictví 100 CZK, kde během jednoho týdne poskytují kadeřnické služby a předvádí dovednosti, kterým se doposud naučili. Jestliže jste zapálení pro obor, který studujte, a rádi byste vystoupali až na vrchol kadeřnické profese, neváhejte se přihlásit!

Itálie a výhra, která stojí za to!

Říkáte si, že je to dobrý nápad? Jistě Vás napadne otázka, o co se soutěží a jak vyhrát. Je to snadné. Po dobu stáže sbírají účastníci body. Pro tři účastníky s nejvyšším počtem bodů je připravena opravdu výjimečná cena v podobě odborného školení u špičkového kadeřníka v Itálii, který jim předá znalosti, poznatky a detailně vysvětlí vše, co je zajímá. Dojmy a zážitky, s nimiž se vrátíte zpět domů, budou nepopsatelné, neboť Itálie sama o sobě je krásnou zemí s mnoha zajímavostmi. Neodmyslitelně k ní patří řada uznávaných umělců, italské delikatesy a historické památky, za nimiž jezdí turisté z celého světa. Profesně se rozvinete a naučíte se mnoho nového. Zkrátka a dobře, skvělý start na počátku kariéry a příjemné zakončení školního období.

Vykročte za novou šancí

Neváhejte a předveďte, co se ve Vás skrývá! Nemusíte být nejlepší a vyhrát první cenu, samotná týdenní stáž v profesionálním kadeřnictví, seznámení se se zajímavými lidmi, stojí za to. Odvaha zkusit novou cestu je prvním krokem a důkazem toho, že Vám na budoucí kariéře opravdu záleží a bojujete o to stát se dobrými kadeřníky! Pozitivní ohlasy a celková spokojenost dosavadních účastníků motivuje ostatní kadeřnické nadšence!

Těšíme se na Vás!

Tým StudentStyle