Přihlášení
+420 602 756 417
VOLEJTE NA ČÍSLO
info@expertstyle.cz
Napište nám

Kod

Soutěž StudentStyle stále pokračuje na plné obrátky a účastníci bojují jako lvi nejen s hřívami zákazníků, ale také o luxusní šanci podívat se do Itálie! Těsný souboj kandidátů jen dokazuje pracovní nasazení a šikovnost mladých budoucích kadeřníků, kteří chtějí své profesi věnovat maximum a těšit své zákazníky svou péčí.

Vaše radost ze stáže je i naší radostí

V pohodové a milé atmosféře profesionálních kadeřnických salónů generálního partnera Kadeřnictví 100 CZK jsme již měli tu čest přivítat 42 nadějných stážistů a musíme uznat, že píle a snaživost z nich jen čiší!  Jsme opravdu rádi, že se všemi trávíme společný čas a doufáme, že na stáž budou nejen dlouho a v dobrém vzpomínat, ale také jim přinese benefity v budoucím profesním počínání.

Ještě máte čas!

Stále máte možnost! Nepromeškejte svou příležitost a zapojte se jednoduše do soutěže i vy! Škola jistě podpoří váš záměr zúčastnit se této vskutku výjimečné týdenní akce s možností navštívit zajímavá místa republiky a poznat kolegy, kteří vás stáží ochotně provedou a poradí v nejistých a nových situacích. Sami uvidíte, jak velký pokrok lze za 7 dní učinit!

Nejste v tom sami!

Věřte, že celé klání prožíváme s vámi a držíme pěsti všem, kteří již sebrali odvahu a předvedli svůj kadeřnický um, stejně tak i těm, s nimiž ještě budeme mít příležitost se potkat. Na tři nejlepší se těší i italský kadeřnický mistr, který posune vaše dosavadní znalosti a zkušenosti v oboru značně kupředu a ukáže vám pravou jižanskou atmosféru Itálie!