Přihlášení
+420 602 756 417
VOLEJTE NA ČÍSLO
info@expertstyle.cz
Napište nám

Kod

StudentStyle - KAŽDOROČNĚ ORGANIZOVANÁ STÁŽ A SOUTĚŽ MEZI ŽÁKYNĚMI A ŽÁKY ODBORNÝCH UČILIŠŤ

Jste žákyní nebo žákem odborného učiliště? Máte chuť ukázat, co ve vás dřímá? Chcete zažít něco mimořádného a utkat se o atraktivní ceny?
Pokud odpověď zní „ANO“, jistě vás bude zajímat, jaká jsou pravidla, a co máte udělat pro to, abyste se mohli účastnit. A to je velice jednoduché! Odpovědi se dočtete právě zde.

Kdy se soutěž koná?
StudentStyle se koná každým rokem vždy  s koncem jednoho a začátkem následujícího roku (v období 1.11. – 28.2.).

Jak vše probíhá? Jedná se o soutěž nebo ještě o něco navíc?
Ano. Generálním partnerem soutěže je koncern Kadeřnictví 100 CZK. Žáci absolvují v salonech Kadeřnictví 100 CZK týdenní stáž, v rámci které poskytují veškeré kadeřnické služby.
Zkušení kadeřníci sítě budoucí mladé kadeřníky provázejí po celou dobu jejich působení na provozovně. Žáci se tedy učí nejen praxí, ale mohou se kdykoliv zeptat, pokud si nebudou vědět rady, pokaždé je s nimi někdo, kdo je v případě potřeby nasměruje.
Díky četné klientele získají žáci nejen vhled do reálné praxe s možností učit se od profesionálních kadeřníků, ale také možnost rozvinout a obohatit své vlastní kadeřnické dovednosti. Kadeřnictví 100 CZK ctí kvalitu. I tomuto se žáci v salonech přiučí.
Dochází tedy k propojení stáže v některém ze salonu sítě se samotnou soutěží.
V čem je ono propojení? V rámci stáže sbírají účastníci body. 1 bod = 1 Kč zaplacená klientem na provozovně salonu sítě Kadeřnictví 100 CZK. Kdo nasbírá za celou stáž nejvyšší počet bodů, ten vyhrává.
Vše zaznamená speciální terminál, díky kterému je vše transparentní.
Jednoduché, spravedlivé, prokazatelné, měřitelné.

Může se přihlásit každý? Co musí účastník splnit?
Na stáž a do soutěže se může přihlásit každý, kdo se aktuálně připravuje na budoucí povolání kadeřníka na odborném učilišti (studuje obor Kadeřník), a je ve třetím ročníku studia.
Stejně tak se může přihlásit student v nástavbovém programu odborného učiliště, který je již držitelem výučního listu v oboru Kadeřník, ale v reálné praxi ještě nepůsobil (brigády při studiu se nepočítají).

Je třeba před přijetím do soutěže a na stáž souhlas školy a provádějí se nějaké testy?
Na počátku všeho stojí škola/učiliště každého žáka. Střední odborné školy hrají totiž zásadní roli.
Jelikož se jedná o stáž, při které mladí budoucí kadeřníci velmi obohatí své dovednosti a naučí se i něco nového, učiliště zapojení žáků velice podporují. Důkazem takové podpory ze strany škol je i fakt, že o aktuálních ročnících soutěže pravidelně s managementem hovoříme. Spolupráce si moc vážíme.
Pokud by stáž zasáhla do školní docházky žáka, je také nezbytné získat souhlas instituce.
Další skupinou osob jsou rodiče nebo jiní zákonní zástupci. Tito lidé pečují o každého z nás do konce života, což si uvědomujeme. I proto jsme rodičům kdykoliv k dispozici a cokoliv jim rádi vysvětlíme. V případě nezletilých je pak k přihlášení třeba jejich písemný souhlas.

A jak je to s dovednostmi?
K účasti je potřeba, aby byli žáci schopni poskytovat kompletní kadeřnické služby.

Jak je soutěž a stáž dlouhá a kde probíhá?
Jedná se o krátkodobou stáž.

  • Žáci působí na provozovně 7 dnů v týdnu (každý den z týdne 1x) 7 hodin denně
  • Žáci si zvolí termín samostatně (lze i poskládat z jednotlivých dnů, tedy na sebe nenavazujících), s následným souhlasem ze strany školy
  • Žáci si zvolí pobočku, na které chtějí působit (pobočky jsou vždy vybrány ze sítě Kadeřnictví 100 CZK – viz přihláška)
  • Vždy dbáme na dostatečný prostor pro oddych.

Co účastníci soutěže/stážisté získávají?
Stáž je bezplatná.
Všichni ale získávají to, co je na prahu profesního života to nejdůležitější – cenné zkušenosti, rozvinutí dovedností, vhled do reálné praxe, možnost ucházet se o práci v koncernu Kadeřnictví 100 CZK, příjemně prožitý čas a zábavu.
Jelikož si jsme vědomi, že mladí lidé potřebují motivaci, rozhodli jsme se, že všem:

  • kteří budou cestovat na stáž do kadeřnického salonu mimo město svého bydliště, uhradíme náklady spojené s dopravou z města bydliště do města stáže a zpět (za tímto účelem nám žáci přinesou účtenky, oproti kterým náklady proplatíme);
  • kteří budou potřebovat ve městě výkonu stáže (mimo město jejich bydliště) ubytování, takové ubytování zajistíme a uhradíme.

Žáci tedy budou potřebovat jen kapesné na stravu a dopravu MHD (městskou dopravu) ve městě stáže.
Ale POZOR!!!! V rámci soutěže StudentStyle se soutěží o cenné výhry!!! Jaké to jsou? Každým rokem přinášíme jiné. Aktuální naleznete zde.

Co dalšího přinášíme?
Naše týmy se stážisty/účastníky předem vykomunikují den a čas i místo příjezdu do města stáže. Na nádraží je vyzvednou, přivítají, zavedou do penzionu/hotelu, zajedou s nimi na provozovnu, seznámí je s kadeřníky a pomohou jim s orientací ve městě.
Vždy se pak snažíme pro mladé budoucí kadeřníky připravit nějaký zajímavý program, pokaždé je tedy se na co těšit.
Odpovědné osoby, stejně jako management, jsou neustále účastníkům k dispozici na telefonu a jakýkoliv dotaz zodpovědí, jakýkoliv problém vyřeší.Pro další informace volejte Mgr. Lucii Fišerovou (tel.: +420 602 756 417) nebo pište na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Myslíme, že není na co čekat.  Přihlášku naleznete zde.