Přihlášení
+420 602 756 417
VOLEJTE NA ČÍSLO
info@expertstyle.cz
Napište nám

Kod

Ohlédnutí za výsledky soutěže StudentStyle 2017

Letošní ročník soutěže mladých učňů je u konce. Byl to boj, zábava a perfektní praxe pro všechny zúčastněné. Práce nadějných kadeřníků se jevila neskutečně! Všichni si zaslouží obrovskou pochvalu a poděkování, protože soutěži dodali svou přítomností a zápalem pro práci magickou atmosféru!

Stáž doprovázela nejen touha vyhrát hlavní ceny, ale také naučit se něco nového. Opravdu všichni studenti dokázali, že svou práci dělají srdcem a mají obrovský talent! Je až neuvěřitelné, s jakým odhodláním a přístupem do soutěže nastoupilo celkem 46 studentů. Z nich pouze jedna soutěžící odstoupila ze zdravotních důvodů. Pojďme se společně podívat na výsledky čtyř desítek soutěžících.

Itálie čeká na tři nejlepší

Jak jsme již předesílali, na tři nejlepší kadeřníky čeká hlavní výhra v podobě školení v italské metropoli pod taktovkou opravdového profesionála. Generální partner celé soutěže, Kadeřnictví 100 CZK, věnuje všem soutěžícím s nasbíranými 5000 body a více kontrakt! Co to znamená? Celkem 22 stážistů, kteří předvedli to nejlepší, budou motivováni smlouvou opravňující pracovat v rámci koncernu se zvýšenou odměnou! Čtyři z nich navíc obdrží kadeřnický balíček od partnera soutěže.

Odbornou stáž v Itálii včetně volnočasového programu vyhrává JAN MAZÁČ z učiliště Velké Poříčí, ANNA HRUŠKOVÁ z Mladé Boleslavi a trojici úspěšných uzavírá ANNA MÁRIA ŠTEVAŇÁKOVÁ z Mánestova učiliště. GRATULUJEME! Krásné ceny dostanou výherci na události Interbeauty Prague jaro 2017.

Děkujeme partnerům i učilištím

Soutěž StudentStyle bavila úplně všechny! Věříme, že zúčastněným studentům dala maximum a ukázala jim, že cesta kadeřníka je namáhavá, přesto úžasná a pokaždé jiná. Obrovské poděkování patří rovněž učilištím. Podpořili projekt soutěže, umožnili studentům se zúčastnit stáže. Nesmírně si vážíme i dalších partnerů soutěže – jmenovitě společnostem Hair Servis a Profihair. Děkujeme samozřejmě i studentům, kteří se postavili výzvě a předvedli své kadeřnické dovednosti!

Už teď plánujeme a těšíme se na další ročník. Pevně věříme, že bude minimálně stejně úspěšný, jako ten letošní, a že se k nám přidají i budoucí milovníci barev, střihů a odhodlání!

Díky našemu partnerovi Hair Servis máme perfektní ceny!

Na co se mohou nejlepší účastníci soutěže těšit?

Letošní ročník StudentStyle je u konce! Akce, kterou úspěšně dokončilo 45 kadeřnických učňů, byla i letos velmi úspěšná a plná famózních okamžiků. Studenti si vyzkoušeli praxi ve filiálkách Kadeřnictví 100 CZK. Účast na soutěži otevřel brány profesního světa všem a na ty nejlepší čekají krásné ceny.

Odborná stáž v Itálii

Pozice s největším počtem získaných bodů se mohou těšit na opravdu netradiční dárky. Partner soutěže Hair Servis zajistil prvním třem výhercům luxusní odbornou stáž v Itálii. Generální partner soutěže StudentStyle Kadeřnictví 100 CZK pro všechny účastníky, kteří dosáhli více než pěti tisíc bodů během stáže, poskytuje kontrakt pro práci v koncernu Kadeřnictví 100 CZK se zvýšenou odměnou! Skvělý způsob, jak nastartovat kariéru! Moc pěkné čtvrté, páté a šesté místo si vysloužilo kromě cenných zkušeností a kontraktu rovněž kadeřnický balíček od sponzora Profihair. Ceny budou předány na INTERBEAUTY PRAGUE JARO 2017. 

Tabulka výsledku StudentStyle 2016/2017

Těšíme se na příští rok, kdy budou připraveny opět velmi lákavé ceny pro kadeřnické učně! Přidejte se a vyzkoušejte si budoucí povolání nanečisto. 

      

A víte, že po získání výučního listu na vás čeká další soutěž? ExpertStyle, určená pro profesionální kadeřníky, s sebou přináší další možnosti a velmi atraktivní výhry!